| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Tagi

Ostatnie komentarze

Reklama

tekst alternatywny

Polub nas na Facebook:

Poleć w Google:

Jesteśmy też tu:

Durszlak.pl
Kopytka
Sałatki
Pstrąg pieczony
Makieta kolejowa
Krewetki na ostro
Racuchy
Kluski leniwe
Muszle nadziewane
Kluski śląskie
Domowa wędlina
Hreczniaki
Faworki
Rafaello
Szybkowar przepisy

O wszystkim co ważne choć pozornie niepoważne...

Wpisy z tagiem: film youtube

sobota, 02 czerwca 2012

Młody jak papuga zapamiętuje wszystko. Obserwacje Ojca podczas standardowej procedury odkurzania zaowocowały takim o to obrazkiem:

Ciekaw jestem czy mu zostanie taka chęć do sprzątania mieszkania kiedy stanie się to jednym z jego obowiązków :)

 

poniedziałek, 09 stycznia 2012

Pamiętacie scenę w filmie Terminator II gdzie zły robot t-1000 zlewa się na powrót z setek kropelek ciekłego metalu ? Dziś macie niepowtarzalną okazję zobaczyć jej ciastolinkową wersję ;)


 

Zapraszamy na kolejne dzieło "Ciastkolywood":)

piątek, 06 stycznia 2012

W ramach wieczornych zabaw z prezentem urodzinowym Siostry - Ciastoliną stworzyliśmy sobie mały film. Nie żeby Ojciec liczył na Oskara ale ... chyba mamy nowe hobby ;)

Zapraszamy do oglądania :)

poniedziałek, 26 grudnia 2011

Dawid - zwany "Felkiem" to najmłodszy członek naszej rodziny. Skąd przezwisko "Felek" - chyba nikt nie ma pojęcia. Źródłosłowie nieznane choć słyszałem wersję że "Felek" wziął się od słowa karto-felek. Faktycznie tuż po urodzeniu Dawid przypominał trochę małego ziemniaka :)
 
Rozbójnik w listopadzie skończył rok a z racji tego , że chodzić się nauczył już w okolicach 10 miesiąca teraz stał się żywą iskrą gotową wysadzić mieszkanie w powietrze. Pierwsze kroki "Felka" możecie obejrzeć na YouTube poniżej.
 
Docelowo strefa "Felka" będzie zawierała opisy jego zmagań z życiowymi zagadkami. Dziś kilka zdjęć które znajdziecie także w galerii "Felka":
 
 
 
Młody niedługo po urodzeniu wykazywał cechy "Zadziora" - tak mu zostało do dziś. Grzmiąca Pięść często spada na delikatne ciało Siostry.
 
 
 
 
"Do kuchni ? W lewo moi drodzy goście"
 
 
 
Oczy "Felka" wyraźnie wskazują co czuje do Ojca , który go w ten sposób podle załatwił w Sieci. Mam nadzieję że mi wybaczy gdy będąc już świadomym młodzieńcem ktoś mu na "fejsa" wrzuci tą fotę :)
 
 
...aż strach jak ten czas leci. Ledwo to oczy potrafiło otworzyć a już mamy małego świadomego człowieka.
 

 
W Dąbrowie pojawił się wyścig Tour de Pologne - "Felka" nie mogło na nim zabraknąć. Etap w Gołonogu został przez Młodego szczegółowo obejrzany z godnym widowiska dopingiem. Szkoda że peleton przemknął szybciej niż błyskawica :)

  
 
Kontakty z rówieśnikami pokazują że boks może się stać ulubionym sportem "Felka". Zniecierpliwością czekam na czasy przedszkola - mogę być częstym gościem na dywaniku pani dyrektor.
 
 

 
Punk not dead - nawet gdy siedzi w angielskim szkolnym sweterku :)

 

 


Ot i cały nasz Dawid alias "Felek". Czas biegnie nie ubłaganie i dziecko zmienia sie każdego dnia. Każdy dzień przynosi coś nowego - coś co zbliża go do świata a oddala od nas. Niestety ...